Galimybės

Home /  Galimybės

Laiškų šifravimas padės išvengti:

Slapto laiškų skaitymo: Internetas yra didelė erdvė su daug žmonių joje. Labai lengva yra asmeniui, kuris turi prieigą prie kompiuterių ar tinklų, per kurį jūsų informacija keliaujana, “pagauti” šią informaciją ir ją perskaityti. Lygiai taip pat kaip kažkas, esantis gretimame kambaryje gali girdėti jūsų telefoninį pokalbį,  žmonės, naudojantys kompiuterius “šalia” jūsų el. laiško kelio, gali skaityti ir kopijuoti jūsų žinutes.

Tapatybės vagystės: Jei kas nors gali gauti vartotojo vardą ir slaptažodį, kurį naudojate prisijungti prie savo elektroninio pašto serverio, jie gali skaityti jūsų elektroninį paštą ir siųsti klaidingus работа elektroninius laiškus, naudodami jūsų tapatybę. Labai dažnai šie įgaliojimai gali būti gauti “pasiklausymo” SMTP, POP, IMAP arba Webmail junčių, skaitydami elektroninius laiškus, kuriuose jūs https://jobitel.com įtraukti šią informaciją arba pasinaudojus kitomis priemonėmis.

Pranešimo keitimo: Kiekvienas, kuris turi sistemos administratorius teises prie bet kokio SMTP serverio, per kurį jūsų pranešimas keliauja, gali ne tik skaityti Jūsų pranešimą, bet taip pat gali panaikinti arba pakeisti pranešimą, kol jis pasieks savo paskirties vietą. Gavėjas neturi jokios galimybės pasakyti, ar elektroninis pranešims, kurį atsiuntė buvo pakeistas! Jei žinutė buvo ištrinta jie net nežinotų, kad ji buvo išsiųsta.

SSC.lt

writing .org/”>essay writing services

Klaidingų pranešimų: Yra labai lengva sukurti pranešimus, kurie atrodo tarsi juos siunčia kas nors kitas. Daugelis virusų pasinaudoja šia situacija propaguoti save. Apskritai, nėra būdo patitikri ar pranešimo siuntėjas yra tikrasis siuntėjas – siuntėjo vardas galėjo būti lengvai padirbtas.

Pranešimo kartojimo: Lygiai taip pat kaip pranešimas gali būti pakeistas, žinutes gali būti išsaugotos,  pakeistos, ir persiūstos vėliau! Jūs galite gauti tikrą pirminį pranešimą, bet po to galite gauti tolesnius padirbtus pranešimus, kurie atrodys kaip galiojantys.

Neigimo: Paprastos pašto žinutės gali būti lengvi suklastotos, nėra būdo įrodyti, kad kažkas atsiuntė jums konkretų elektroninį laišką. Tai reiškia, kad net jei kas nors atsiuntė jums el. laišką, jie sėkmingai gali tai paneigti. Tai turi įtakos naudojant elektroninį paštą sutarčių sudarymui, verslo ryšių užmezgimui, palaikymui ir kt.