Verslui

Home /  Verslui

Galimybės verslui

Konfidencialumas: Jūsų elektroninis laiškas yra perduodamas užšifruota forma ir išsaugomas jūsų el. pašto dėžutėje šifruota forma. Niekas neturi galimybės perskaityti jūsų laiškų, nebent jie turi viešąjį raktą, kurį suteikėte Jūs.

Saugus paštas

Tapatybės patikrinimas: Kuomet elektroninis laiškas yra perduodamasнайти работу в самаре naudojant viešojo rakto šifravimo sistemą, gavėjas turi garantiją, kad siuntėjas yra iš tikrųjų tas asmuo, kuris siuntė šį laišką.

Pranešimo vientisumas: kai pranešimas siunčiamas naudojant viešojo rakto šifravimo sistemą, yra garantija, kad laiškas nebuvo pakeistas po to kai jis buvo išsiūstas.

Patogumas: Lengvai Automatizuojamas šifravimo procesas, Palaikomos populiariausios pašto kliento programos tokios kaip MS Outlook, Thunderbird it kt. Tai leidžia lengvai ir greitai siųsti šifruotus elektroninius laiškus grupėms, konkretiems klientams ir privatiems asmenims.

Saugumas: Didina klientų pasitikėjimą. Saugus susirašinėjimas su verslo partneriais, klientais, partneriais ir privačiais asmenims.

игровые автоматы онлайн играть бесплатно сейчас